obróć telefon

W celu dalszego przeglądania strony

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Planuj i pracuj wydajnie w czasie rzeczywistym.

Nasze podejście

Wiemy, jak maksymalnie wykorzystać możliwości wdrażanych systemów.


Udzielamy wsparcia już podczas zakupu i wyboru modułów, instalacji, wdrożenia, integracji z innymi systemami, aktualizacji, modyfikacji, tworzenia raportów czy migracji i zarządzania danymi.

Zrealizowaliśmy szereg projektów doradczych oraz wdrożeniowych systemów SAP oraz PeopleSoft Financials i Supply Chain Management. Nasi specjaliści IT uczestnicząc w projektach, wykorzystują funkcjonalną oraz techniczną znajomość aplikacji, dzięki czemu mogą zaproponować optymalne rozwiązania techniczne. W efekcie dostosowują działanie systemów do wymagań klienta, poprawiając funkcjonalności i zwiększając ich wydajność.

SAP S4 HANA

Jesteśmy dumni z udanego wdrożenia systemu SAP S4Hana u wiodącego detalisty w Rumunii.


Było to drugie wdrożenie systemu S4Hana od podstaw na rynku rumuńskim i pierwsze w sektorze retail. Obecnie pomagamy w rozwijaniu, udoskonalaniu i integracji systemu z systemami zewnętrznymi (logistyka, handel).

SAP PROJEKTY

Nie tylko wdrożenia


Nasze projekty obejmują:

  • Wdrożenia systemu SAP ERP (SAP ECC, SAP S4Hana) oraz zarządzanie projektami SAP
  • Lokalne wsparcie rolloutów wdrożeń międzynarodowych
  • Implementacja rozwiązań specyficznych dla lokalizacji polskiej (JPK, Split Payment, Biała Lista)
  • Integracje z innymi systemami oraz wdrażanie rozwiązań custom na platformach SAP (ERP, BW, Fiori)
  • Doradztwo techniczne i architektoniczne SAP
PEOPLESOFT PROJEKTY

Rozwój i codzienna praca


Nasze ostatnie projekty obejmują między innymi:

  • Wsparcie i utrzymanie systemu dla jednego z centrów finansowo-księgowych w Krakowie, obejmujące zarządzanie incydentami w systemie, optymalizację funkcjonalności i wydajności aplikacji, zarządzanie zmianą, zarządzanie dostępami. Wszystkie usługi utrzymania podlegają restrykcyjnej kontroli jakości prac oraz są zgodne z wymaganiami i kontrolami SOX
  • Wsparcie i utrzymanie systemu dla międzynarodowego koncernu handlowego w Warszawie, obejmujące wsparcie pierwszej linii dla użytkowników systemu, współpracę z centralnymi strukturami wsparcia systemu, zarządzanie i analizę incydentów, codzienny monitoring systemu i interfejsów, wsparcie księgowości podczas zamknięcia miesiąca i inne
  • Udział we wdrożeniu i utrzymaniu systemu dla międzynarodowej instytucji finansowej
Kontakt

Spraw, aby Twój biznes był SMART: nowoczesny, zaawansowany technologicznie i zoptymalizowany.