obróć telefon

W celu dalszego przeglądania strony

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

wgraj CV

wgraj list motywacyjny

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Aplikacja

na stanowisko:

Rekrutujemy! sprawdź nowe oferty pracy

Make Your Career Smart

Kultura w Arc

Marzysz o karierze w nowoczesnej firmie doradczej?


Nasz zespół tworzy ponad 130 profesjonalistów specjalizujących się we wdrażaniu i rozwoju systemów ERP, tworzeniu własnych rozwiązań IT, automatyzacji RPA, tworzeniu i wdrażaniu aplikacji workflow, zarządzaniu projektami, a także analizie biznesowej i modelowaniu procesów.

Bardzo często współpracujemy ze sobą, dzięki czemu w ramach jednego projektu łączymy wiele kompetencji. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami, bez względu na to, czy jesteś studentem dopiero rozpoczynającym swoją drogę, czy ekspertem z wieloletnim stażem. Najważniejsze dla nas jest to, że jesteś zmotywowany, nie boisz się wyzwań i chcesz rozwijać się razem z nami. Wciąż szukamy nowych talentów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • 1

  Twoja praca ma znaczenie

 • 2

  Szybciej zdobywasz doświadczenie

 • 3

  Więcej się uczysz

 • 4

  Dostosujemy Twój grafik pracy

 • 5

  Masz kontakt z nowoczesnymi technologiami

 • 6

  Korzystasz z pakietu socjalnego

 • 7

  Wybierzesz atrakcyjną formę współpracy

Nasza struktura organizacyjna jest prosta, zespoły projektowe nieduże, a każdy członek zespołu jest istotny dla projektu. W takim zespole komunikacja jest ułatwiona – obieg informacji szybki, a nasi konsultanci dobrze się znają.

Praca w ARC jest dynamiczna. Inwestujemy czas w szkolenie naszych praktykantów i stażystów, by szybko mogli wnieść dodatkową wartość w pracę zespołów projektowych. Chcemy, żebyś jak najszybciej był gotowy do pracy w projektach dla klientów.

W Arc spędzisz dużo czasu na rozmowach ze współpracownikami. Twoi koledzy z zespołu – programiści, konsultanci, analitycy, to doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu Ty się rozwijasz.

Od Ciebie i Twojego projektu będzie zależeć rozkład czasu Twojej pracy. Nasi pracownicy rozpoczynają pracę między 7:00 a 10:00 – każdy dostosowuje swój grafik tak, by pracować najefektywniej. Miejsce pracy zależy od projektu, w którym konsultant uczestniczy – może być to nasze biuro lub biuro klienta. Gdy pozwoli na to projekt, będziesz mógł wykonywać swoje zadania także zdalnie.

Jesteśmy partnerem firm dyktujących światowe trendy w IT. Dzięki temu masz pewność, że technologie, z którymi pracujesz, są aktualne. Jako partnerzy mamy dostęp do ekspertów, od których dostajemy wsparcie i odpowiedzi na trudne pytania.

Naszym pracownikom zapewniamy prywatną opiekę medyczną i ochronę ubezpieczeniową na całym świecie. Umożliwiamy też przystąpienie do programu Multisport. Będziesz mógł również korzystać z innych rodzajów wsparcia w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Z naszymi współpracownikami łączą nas umowy o pracę, umowy kontraktorskie, umowy zlecenie oraz o dzieło – forma zależy od specyfiki pracy projektowej i preferencji osoby, z którą podejmujemy współpracę.

Poznaj nas

DOŁĄCZ DO NAS

Nasi konsultanci to specjaliści z zakresu doradztwa biznesowego, informatycznego i zaawansowanych technologii.


Szukamy ludzi potrafiących pracować w zespole, nastawionych na sukces i chętnych do zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń zawodowych.

Naszym pracownikom oferujemy dwie ścieżki rozwoju zawodowego: technologiczną, związaną ściśle z zagadnieniami technologicznymi i rozwojem oprogramowania, oraz doradczą, skupioną wokół procesów biznesowych oraz aspektów funkcjonalnych wdrażanych przez nas rozwiązań. Pierwsza kładzie nacisk na kształcenie związane z projektowaniem i architekturą systemów informatycznych, dbałością o jakość i wydajność tworzonych aplikacji, co przekłada się na rozwój ekspercki w wybranej dziedzinie technologicznej. Druga zorientowana jest na konsulting, czyli usługi doradcze, integracyjne i wdrożeniowe. W przypadku obydwu ścieżek struktura rozwoju jest podobna.

Ścieżka kariery

Jako nowy pracownik rozpoczniesz pracę od stanowiska, które najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom – zależy to od Twojej wiedzy i dotychczasowego doświadczenia. To jak szybko pracownik pokonuje kolejne etapy ścieżki kariery, zależy od jego osiągnięć i zaangażowania. Zasady awansu są oparte na indywidualnej ocenie pracownika skoncentrowanej na mierzalnych kryteriach oceniających poziom dojrzałości merytorycznej i organizacyjnej.

HISTORIE PRACOWNIKÓW

Rozpocząłem współpracę z Arc jako świeżo upieczony magister zarządzania na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od początku wiedziałem, że chcę realizować się w consultingu, ale nie interesowała mnie Wielka Czwórka. Arc okazało się właściwym wyborem, ponieważ dzięki temu mogłem połączyć przyjemność pracy w średniej wielkości firmie z możliwością zdobywania doświadczenia w największych firmach świata. W ten sposób, przez ponad pięć lat zajmowałem się coraz trudniejszymi projektami przechodząc z pozycji Analityka na Managera Projektów.

Na kolejnych etapach kariery zacząłem się zastanawiać, jak świat wygląda poza Arc i co oferuje. Ciekawość była na tyle silna, że w 2013 roku zdecydowałem się na zmianę pracodawcy i rozpocząłem swoją przygodę jako Manager Projektów w jednym z banków działających na polskim rynku. Po roku zrozumiałem jednak, że oferta Arc bardziej odpowiada moim zainteresowaniom i lepiej pasuje do mojego charakteru. Obecnie jestem Managerem działu Business Consulting i wiem jak możliwość rozwoju jest ważna dla wszystkich pracowników.

Krzysztof Wieczorek

Manager

Gdy podczas studiów inżynierskich przyszedł czas na odbycie praktyki zawodowej, byłem w kropce. Z jednej strony, studiując informatykę, chciałem pracować w IT, ale z drugiej, nie widziałem się jako programista w dużej korporacji. Szukając ofert i możliwości, spodobało mi się ogłoszenie na stanowisko młodszego konsultanta na stronie Arc. Postanowiłem spróbować swoich sił, udało się i… wsiąkłem na dobre! To był strzał w dziesiątkę – teraz wykorzystuję swoje umiejętności typowo techniczne, jak i te „miękkie”, a to wszystko w takich proporcjach, w jakich czuję się komfortowo.

Po pierwszym projekcie trafiłem w sam środek wdrożenia znanego systemu finansowego u zagranicznego klienta. To pozwoliło mi rozwinąć skrzydła i usamodzielniło jako konsultanta. Podjąłem też decyzję o zmianie kierunku studiów na drugim stopniu – z informatyki na finanse. Co przyniesie przyszłość? Tego, rzecz jasna, nigdy nie wiadomo, ciągle uczę się nowych zagadnień i poznaję nieznane mi dotąd technologie. Jedno jest pewne – miałbym problem z wyobrażeniem sobie innej, równie satysfakcjonującej pracy jak ta, którą aktualnie wykonuję.

Dawid Matyasik

Consultant

Tuż po studiach postanowiłem wyjechać w świat naładować baterie przed rozpoczęciem poważnej pracy. Do Krakowa wróciłem zmotywowany i gotowy znaleźć ciekawą i pełną wyzwań pracę. Trafiłem do Arc, gdzie miałem przyjemność pracować z doświadczonymi, wszechstronnymi konsultantami. Zacząłem od stanowiska Junior Consultant. Rok po roku zyskiwałem doświadczenie i pracowałem z coraz to nowymi klientami. Zainteresowałem się platformą MS SharePoint i w niej się wyspecjalizowałem – zdobyłem certyfikat i pewność siebie.

Przez kolejne lata zostałem kolejno Consultantem i Senior Consultantem, a liczba zadowolonych klientów i wdrożonych rozwiązań rosły w szalonym tempie. Teraz, po dziesięciu latach przygody w Arc zarządzam zespołem i pełnię rolę Managera. Wraz z zespołem wdrażamy rozwiązania dla klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. W zespole siła!

Sławomir Kubit

Manager

Będąc studentką 5 roku miałam coraz mniej zajęć i coraz więcej wolnego czasu. Chciałam to wykorzystać i zacząć zdobywać doświadczenie zawodowe, z drugiej strony uczyć się i napisać pracę magisterską. Rozpoczęłam pracę w Arc jako asystentka, wspierając szefów w organizacji pracy konsultantów. Arc daje mi to, na czym mi zależy – praca jest ambitna, nie spotykam się z rutyną, ludzie są fantastyczni i co najważniejsze – stale się rozwijam. Przez prawie 12 lat pracy w Arc zarządzałam biurem, dbałam o wizerunek firmy, wyspecjalizowałam się w tematach kadrowo-płacowych, HR-owych i finansowych. Kilka lat temu dołączyłam jako konsultant do działu Business Consultingu, gdzie teraz już jako Project Manager, prowadzę projekty dla naszych klientów.

W Arc nie mam najmniejszego problemu, żeby połączyć życie zawodowe z życiem rodzinnym. Dzięki temu, mogę cieszyć się dwójką cudownych synków, jednocześnie czując się docenianym i potrzebnym pracownikiem.

Monika Matyjek-Góra

Project Manager

OFERTY PRACY

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

Nie widzisz nic dla siebie? Jeśli wiesz, że Twoje CV zrobi na nas wrażenie aplikuj do nas przez formularz.