obróć telefon

W celu dalszego przeglądania strony

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

wgraj CV

wgraj list motywacyjny

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Aplikacja

na stanowisko:

Rekrutujemy! sprawdź nowe oferty pracy

Make Your Career Smart

Kultura w Arc

Marzysz o karierze w nowoczesnej firmie doradczej?


Nasz zespół tworzy ponad 130 profesjonalistów specjalizujących się we wdrażaniu i rozwoju systemów ERP, tworzeniu własnych rozwiązań IT, automatyzacji RPA, tworzeniu i wdrażaniu aplikacji workflow, zarządzaniu projektami, a także analizie biznesowej i modelowaniu procesów.

Bardzo często współpracujemy ze sobą, dzięki czemu w ramach jednego projektu łączymy wiele kompetencji. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami, bez względu na to, czy jesteś studentem dopiero rozpoczynającym swoją drogę, czy ekspertem z wieloletnim stażem. Najważniejsze dla nas jest to, że jesteś zmotywowany, nie boisz się wyzwań i chcesz rozwijać się razem z nami. Wciąż szukamy nowych talentów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • 1

  Twoja praca ma znaczenie

 • 2

  Szybciej zdobywasz doświadczenie

 • 3

  Więcej się uczysz

 • 4

  Dostosujemy Twój grafik pracy

 • 5

  Masz kontakt z nowoczesnymi technologiami

 • 6

  Korzystasz z pakietu socjalnego

 • 7

  Wybierzesz atrakcyjną formę współpracy

Nasza struktura organizacyjna jest prosta, zespoły projektowe nieduże, a każdy członek zespołu jest istotny dla projektu. W takim zespole komunikacja jest ułatwiona – obieg informacji szybki, a nasi konsultanci dobrze się znają.

Praca w ARC jest dynamiczna. Inwestujemy czas w szkolenie naszych praktykantów i stażystów, by szybko mogli wnieść dodatkową wartość w pracę zespołów projektowych. Chcemy, żebyś jak najszybciej był gotowy do pracy w projektach dla klientów.

W Arc spędzisz dużo czasu na rozmowach ze współpracownikami. Twoi koledzy z zespołu – programiści, konsultanci, analitycy, to doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu Ty się rozwijasz.

Od Ciebie i Twojego projektu będzie zależeć rozkład czasu Twojej pracy. Nasi pracownicy rozpoczynają pracę między 7:00 a 10:00 – każdy dostosowuje swój grafik tak, by pracować najefektywniej. Miejsce pracy zależy od projektu, w którym konsultant uczestniczy – może być to nasze biuro lub biuro klienta. Gdy pozwoli na to projekt, będziesz mógł wykonywać swoje zadania także zdalnie.

Jesteśmy partnerem firm dyktujących światowe trendy w IT. Dzięki temu masz pewność, że technologie, z którymi pracujesz, są aktualne. Jako partnerzy mamy dostęp do ekspertów, od których dostajemy wsparcie i odpowiedzi na trudne pytania.

Naszym pracownikom zapewniamy prywatną opiekę medyczną i ochronę ubezpieczeniową na całym świecie. Umożliwiamy też przystąpienie do programu Multisport. Będziesz mógł również korzystać z innych rodzajów wsparcia w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Z naszymi współpracownikami łączą nas umowy o pracę, umowy kontraktorskie, umowy zlecenie oraz o dzieło – forma zależy od specyfiki pracy projektowej i preferencji osoby, z którą podejmujemy współpracę.

Poznaj nas

DOŁĄCZ DO NAS

Nasi konsultanci to specjaliści z zakresu doradztwa biznesowego, informatycznego i zaawansowanych technologii.


Szukamy ludzi potrafiących pracować w zespole, nastawionych na sukces i chętnych do zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń zawodowych.

Naszym pracownikom oferujemy dwie ścieżki rozwoju zawodowego: technologiczną, związaną ściśle z zagadnieniami technologicznymi i rozwojem oprogramowania, oraz doradczą, skupioną wokół procesów biznesowych oraz aspektów funkcjonalnych wdrażanych przez nas rozwiązań. Pierwsza kładzie nacisk na kształcenie związane z projektowaniem i architekturą systemów informatycznych, dbałością o jakość i wydajność tworzonych aplikacji, co przekłada się na rozwój ekspercki w wybranej dziedzinie technologicznej. Druga zorientowana jest na konsulting, czyli usługi doradcze, integracyjne i wdrożeniowe. W przypadku obydwu ścieżek struktura rozwoju jest podobna.

Ścieżka kariery

Jako nowy pracownik rozpoczniesz pracę od stanowiska, które najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom – zależy to od Twojej wiedzy i dotychczasowego doświadczenia. To jak szybko pracownik pokonuje kolejne etapy ścieżki kariery, zależy od jego osiągnięć i zaangażowania. Zasady awansu są oparte na indywidualnej ocenie pracownika skoncentrowanej na mierzalnych kryteriach oceniających poziom dojrzałości merytorycznej i organizacyjnej.

HISTORIE PRACOWNIKÓW

Rozpocząłem współpracę z Arc jako świeżo upieczony magister zarządzania na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od początku wiedziałem, że chcę realizować się w consultingu, ale nie interesowała mnie Wielka Czwórka. Arc okazało się właściwym wyborem, ponieważ dzięki temu mogłem połączyć przyjemność pracy w średniej wielkości firmie z możliwością zdobywania doświadczenia w największych firmach świata. W ten sposób, przez ponad pięć lat zajmowałem się coraz trudniejszymi projektami przechodząc z pozycji Analityka na Managera Projektów.

Na kolejnych etapach kariery zacząłem się zastanawiać, jak świat wygląda poza Arc i co oferuje. Ciekawość była na tyle silna, że w 2013 roku zdecydowałem się na zmianę pracodawcy i rozpocząłem swoją przygodę jako Manager Projektów w jednym z banków działających na polskim rynku. Po roku zrozumiałem jednak, że oferta Arc bardziej odpowiada moim zainteresowaniom i lepiej pasuje do mojego charakteru. Obecnie jestem Managerem działu Business Consulting i wiem jak możliwość rozwoju jest ważna dla wszystkich pracowników.

Krzysztof Wieczorek

Manager

Gdy podczas studiów inżynierskich przyszedł czas na odbycie praktyki zawodowej, byłem w kropce. Z jednej strony, studiując informatykę, chciałem pracować w IT, ale z drugiej, nie widziałem się jako programista w dużej korporacji. Szukając ofert i możliwości, spodobało mi się ogłoszenie na stanowisko młodszego konsultanta na stronie Arc. Postanowiłem spróbować swoich sił, udało się i… wsiąkłem na dobre! To był strzał w dziesiątkę – teraz wykorzystuję swoje umiejętności typowo techniczne, jak i te „miękkie”, a to wszystko w takich proporcjach, w jakich czuję się komfortowo.

Po pierwszym projekcie trafiłem w sam środek wdrożenia znanego systemu finansowego u zagranicznego klienta. To pozwoliło mi rozwinąć skrzydła i usamodzielniło jako konsultanta. Podjąłem też decyzję o zmianie kierunku studiów na drugim stopniu – z informatyki na finanse. Co przyniesie przyszłość? Tego, rzecz jasna, nigdy nie wiadomo, ciągle uczę się nowych zagadnień i poznaję nieznane mi dotąd technologie. Jedno jest pewne – miałbym problem z wyobrażeniem sobie innej, równie satysfakcjonującej pracy jak ta, którą aktualnie wykonuję.

Dawid Matyasik

Consultant

Tuż po studiach postanowiłem wyjechać w świat naładować baterie przed rozpoczęciem poważnej pracy. Do Krakowa wróciłem zmotywowany i gotowy znaleźć ciekawą i pełną wyzwań pracę. Trafiłem do Arc, gdzie miałem przyjemność pracować z doświadczonymi, wszechstronnymi konsultantami. Zacząłem od stanowiska Junior Consultant. Rok po roku zyskiwałem doświadczenie i pracowałem z coraz to nowymi klientami. Zainteresowałem się platformą MS SharePoint i w niej się wyspecjalizowałem – zdobyłem certyfikat i pewność siebie.

Przez kolejne lata zostałem kolejno Consultantem i Senior Consultantem, a liczba zadowolonych klientów i wdrożonych rozwiązań rosły w szalonym tempie. Teraz, po dziesięciu latach przygody w Arc zarządzam zespołem i pełnię rolę Managera. Wraz z zespołem wdrażamy rozwiązania dla klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. W zespole siła!

Sławomir Kubit

Manager

Będąc studentką 5 roku miałam coraz mniej zajęć i coraz więcej wolnego czasu. Chciałam to wykorzystać i zacząć zdobywać doświadczenie zawodowe, z drugiej strony uczyć się i napisać pracę magisterską. Rozpoczęłam pracę w Arc jako asystentka, wspierając szefów w organizacji pracy konsultantów. Arc daje mi to, na czym mi zależy – praca jest ambitna, nie spotykam się z rutyną, ludzie są fantastyczni i co najważniejsze – stale się rozwijam. Przez prawie 12 lat pracy w Arc zarządzałam biurem, dbałam o wizerunek firmy, wyspecjalizowałam się w tematach kadrowo-płacowych, HR-owych i finansowych. Kilka lat temu dołączyłam jako konsultant do działu Business Consultingu, gdzie teraz już jako Project Manager, prowadzę projekty dla naszych klientów.

W Arc nie mam najmniejszego problemu, żeby połączyć życie zawodowe z życiem rodzinnym. Dzięki temu, mogę cieszyć się dwójką cudownych synków, jednocześnie czując się docenianym i potrzebnym pracownikiem.

Monika Matyjek-Góra

Project Manager

OFERTY PRACY

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Proces rekrutacji

Formularz kontaktowy

Nie widzisz nic dla siebie? Jeśli wiesz, że Twoje CV zrobi na nas wrażenie aplikuj do nas przez formularz.