obróć telefon

W celu dalszego przeglądania strony

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Transformacja cyfrowa to „must have” każdej organizacji.

Nasze podejście

Kompleksowa transformacja poprawia konkurencyjność całej organizacji.


Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasi konsultanci pomogą Ci w przekształceniu procesów biznesowych, korzystając z odpowiednich narzędzi IT. Wiemy jak wprowadzać niezbędne zmiany, aby zwiększyć wydajność organizacji. Optymalizujemy, upraszczamy i automatyzujemy procesy, poprawiając kondycję i rentowność przedsiębiorstwa. Korzystamy z systemów klasy ERP, platform workflow, RPA i projektujemy odpowiednie połączenia między nimi. Nasze analizy pozwalają ocenić jakich zmian firma potrzebuje dziś, a co pozwoli jej odnosić sukcesy przez kolejne lata. Posiadamy własne sprawdzone produkty, które skutecznie poprawiają efektywność codziennych zadań.


Ilość procesów związana z codzienną działalnością firmy jest ogromna. Wnioski urlopowe, umowy, faktury, delegacje, korespondencja przychodząca i wychodząca, zarządzanie dostawcami i klientami, rekrutacja. Wymieniać można długo, a dodatkowo każdy z tych elementów wymaga kontroli, akceptacji czy przekazania dalej.

Dlatego stworzyliśmy jedną platformę, która pozwala na obsługę wielu różnych procesów z jednego miejsca. Nasze rowiazanie Archee Flow to gotowe narzędzia, które w każdej chwili mogą być dopasowane do Twoich potrzeb. Możemy również rozbudować platformę o dowolny, nawet nietypowy proces biznesowy.

AUTOMATYZACJA

Robotic Process Automation


RPA to sposób na jak najlepsze wykorzystanie kompetencji Twojego zespołu. Poprzez ograniczenie powtarzalnych procesów jak fakturowanie, naliczanie premii czy tworzenie i wysyłanie raportów, pracownicy mogą skupić się na zadaniach, które wymagają wiedzy, doświadczenia i kreatywności. Nasze autorskie rozwiązanie pozwala na automatyzację procesów biznesowych, wykorzystując narzędzia i systemy, których już używasz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów licencji czy sprzętu. Pełną kontrolę zapewnia Centrum Zarządzania Robotami. To tu znajdziesz informacje kto uruchomił robota, kiedy zostanie doręczony ważny raport oraz jak kształtuje się obecna rentowność pracujących robotów.

DOPASOWANIE

Custom Development


Podczas szczegółowej analizy biznesowej dostrzegamy potrzeby naszych Klientów — indywidualnie podchodzimy do każdego problemu, procesu czy technologii. Łączymy nasze kompetencje biznesowe z szeroką wiedzą techniczną. Dzięki temu dostarczamy w pełni funkcjonalne produkty tworzone zgodnie z wymaganiami organizacji i biznesu - od pomysłu na produkt, poprzez poszczególne etapy procesu tworzenia oprogramowania, aż do testów i wdrożenia. Łączymy ze sobą aplikacje i platformy, co pozwala na automatyzację zadań oraz usprawnienie procesów. Stosujemy technologie: ASP.NET Core, C#, VBA, JavaScript, ReactJS, SQL Server tworząc rozwiązania na środowiskach Microsoft Azure oraz Microsoft SharePoint.

Kontakt

Spraw, aby Twój biznes był SMART: nowoczesny, zaawansowany technologicznie i zoptymalizowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Usługi