obróć telefon

W celu dalszego przeglądania strony

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

Make Your Career Smart

PROCES REKRUTACJI

Przesłanie aplikacji na wybrane stanowisko jest wyjątkowo proste, a sam proces rekrutacyjny szybki i przyjemny.

  • 1. Prześlij aplikację
  • 2. Bądź cierpliwy
  • 3. Poznajmy się
  • 4. Dołącz do nas

Znajdź interesujące Cię ogłoszenie wśród aktualnych ofert pracy, kliknij "aplikuj" poniżej ogłoszenia, wpisz swoje dane i załącz CV. Pamiętaj aby zaznaczyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Przyjrzymy się dokumentom aplikacyjnym pod kątem Twojego doświadczenia i kompetencji. Aplikacje przeglądamy na bieżąco, wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne.

W rozmowie, na którą Cię zaprosimy może brać udział specjalista HR, manager zespołu a czasem partner zarządzający ARC. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące stanowiska i firmy.

Decyzja o zatrudnieniu zapada w ciągu kilku dni po spotkaniu. Rekrutacja jest jednak obustronnym procesem podejmowania decyzji, dlatego mamy nadzieję, że poznając nas dojdziesz do wniosku, że ARC to miejsce także dla Ciebie.

Czego szukamy w CV?

Twoje CV kreuje Twój wizerunek w naszych oczach i decyduje o tym, czy zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną.


Ważne jest, żeby CV miało przejrzysty układ i wyróżniało Twoje kluczowe kompetencje, interesujące ze względu na stanowisko, na które aplikujesz.

Poszukując pracowników na stanowiska techniczne zwracamy uwagę na umiejętność obsługi programów komputerowych czy znajomość technologii. Doceniamy kandydatów szczegółowo opisujących wszystkie znane im języki programowania, narzędzia, bazy danych, biblioteki i systemy operacyjne, i inne technologie. Opisując doświadczenie zawodowe koniecznie opisz swoje obowiązki i zadania, mówi nam to więcej niż nazwa stanowiska, na którym pracowałeś. Czytając CV zwracamy uwagę na tzw. „luki w życiorysie” np. przerwę w zatrudnieniu oraz częste zmiany pracy, które mogą mieć różne przyczyny i które warto wyjaśnić już podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli nie masz jeszcze doświadczeń zawodowych, warto żebyś opisał projekty, w których brałeś udział podczas nauki.

Chętnie dowiemy się o Twojej działalności w organizacjach studenckich, kołach naukowych, odbytych praktykach, pracy wakacyjnej i innych aktywnościach, związanych z Twoimi zainteresowaniami. Takie doświadczenia pozytywnie Cię wyróżnią, świadcząc o Twoje zaradności, samodzielności i zaangażowaniu. Zadbaj o odpowiednią formę. Dobrym pomysłem jest podzielenie informacji zawartych w CV na sekcje – np. dane osobowe, edukacja, doświadczenie, itp. Zadbaj o odpowiednie odstępy, marginesy, czcionkę. Wyeliminuj błędy (szczególnie literówki). Czytelne i przejrzyste CV potwierdza Twoją staranność, umiejętność selekcjonowania informacji i prezentacji.

Naszą siłą jest nasz zespół. Arc Consulting tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu projektów w środowisku międzynarodowym, w różnych branżach.

Marcin Pomarański

CEO

Przygotuj się do rozmowy

Przypomnij sobie, dlaczego zdecydowałeś się wysłać do nas dokumenty aplikacyjne.


Podczas rozmowy udowodnij nam, że jesteś odpowiednią osobą do pracy na wybranym stanowisku. Przypomnij sobie, dlaczego zdecydowałeś się do nas zgłosić – tego będziemy chcieli się od Ciebie dowiedzieć. Twoja motywacja, ambicje, aspiracje i potrzeby mają wpływ na to, czy praca w gronie naszych konsultantów będzie dla Ciebie satysfakcjonująca i czy Twoje zaangażowanie się utrzyma.

Przed rozmową warto przeanalizować informacje zawarte w przesłanym CV, przypomnieć sobie realizowane projekty czy zadania, zakres odpowiedzialności na poszczególnych stanowiskach. Jeśli przesłałeś aplikację na stanowisko techniczne, będziemy chcieli zweryfikować Twoją znajomość zagadnień technologicznych. Możemy Cię zapytać o Twoje oczekiwania względem pracy w Arc, plany zawodowe, mocne i słabe strony.

W przygotowaniu się do rozmowy pomoże Ci zapoznanie się ze specyfiką naszej działalności czy stanowiska, na które się zgłosiłeś, opisaną na stronach internetowych. Zastanów się też, czy masz jakieś pytania do nas - zależy nam byś jak najlepiej zrozumiał specyfikę pracy na stanowisku, które Cię interesuje. Chętnie opowiemy Ci o firmie i ludziach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Kariera